Azja na wyciągnięcie ręki!

MATERIAŁ PROMOCYJNY

Azja na wyciągnięcie ręki!
Niesamowite okazje na wakacje last minute i nie tylko, w wyjątkowej Azji! Egzotyczne smaki, wspaniała kultura i idealna pogoda! Wietnam i Tajlandia teraz w świetnych cenach!

Perła Wietnamu

Wyspa Phu Quoc położona na południu Wietnamu to miejsce pełne pięknych widoków, świeżych owoców morza, ale również pieprzu! Na tej niewielkiej wyspie nie sposób się nudzić, ale można też odpocząć od zgiełku wielkiego miasta. Wysepka ta otoczona jest przez 28 innych wysp i mniejszych wysepek, ale większość z nich jest niezamieszkana. 

Ten raj na ziemi to prawdziwa perła, ale również miejsce uprawy pereł! NGOC HIEN PEARL FARM to miejsce gdzie można można zobaczyć i zapoznać się z całym procesem pozyskiwania pereł. Perły z Phu Quoc uznawane są przez specjalistów za najlepsze na świecie. 


Wietnam pełen smaku!

Wietnam znany jest z wyjątkowych smaków, pysznej kawy, aromatycznego pieprzu i sosu rybnego! To właśnie na Phu Quoc znajduje się jedna z najbardziej znanych plantacja pieprzu!. Pieprz z Phu Quoc jest bardziej pikantny i znacznie bardziej aromatyczny niż ten z pozostałych części Wietnamu! Warto skorzystać z okazji i zwiedzić to wyjątkowe pełne aromatów miejsce!

Na wyspie Phu Quoc produkowany jest również sos rybny - jedna z ważniejszych przypraw kuchni azjatyckiej! Wycieczki śladami azjatyckich smaków będą niezapomnianym przeżyciem. Warto więc wstać z leżaka przy hotelowym basenie i zwiedzić mniej oblegane zakamarki wyspy!

Rajskie plaże

Ta największa wyspa Tajlandii to jeden z bardziej popularnych kierunków na wakacje o każdej porze roku! Rajskie plaże, piękna pogoda i przystępne ceny to tylko niektóre z zalet tej pięknej i zachwycającej wyspy na Morzu Andamańskim. 

Wszystkie plaże na wyspie są pełne białego, miękkiego piasku i zaskakują krystalicznie czystą wodą. Na brzegu wyspy oprócz palm znajdziecie wiele innych egzotycznych okazów krzewów i drzew, a tajska dżungla schodzi wręcz prosto do morza! Ten osobliwy widok jest bardzo charakterystyczny dla azjatyckich wysp. 

Egzotyka na wyciągnięcie ręki

Tajlandzka wyspa w dużej mierze pokryta jest górzystymi terenami i tropikalnymi lasami, pełno na niej również luksusowych hoteli, kurortów, wspaniałych restauracji, ale nieodłącznym elementem wyspy są świątynie. Największą i najbardziej popularną atrakcją na Phuket jest ogromny posąg Buddy, który znajdziecie na szczycie góry Nakked. Ten 45 metrowy marmurowy posąg jest obecnie symbolem tajlandzkiej wyspy. 


Copyright © Agora SA